DOBRY ODDECH 700g Zobacz większe

DOBRY ODDECH 700g

Nowy produkt

DOBRY ODDECH to naturalny środek pozwalający utrzymać drogi oddechowe w doskonałej kondycji.

Więcej szczegółów

48 Przedmioty

46,00 zł brutto

Więcej informacji

Skład: korzeń chrzanu, olej z ostropestu plamistego, wysokoprocentowy alkohol etylowy

 

Opis działania:

Najważniejsze w sezonie lotów gołębi jest dbanie o sprawność układu oddechowego gołębia. W tym celu opracowaliśmy 100% naturalny środek oparty na korzystnym działaniu chrzanu i oleju z ostropestu plamistego.

DOBRY ODDECH to naturalny środek pozwalający utrzymać drogi oddechowe w doskonałej kondycji. Silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze zapobiega rozwojowi wielu chorób gołębi, między innymi: katarowi, zapaleniu oskrzeli, zapaleniu worków powietrznych i wielu innych. Zawarty w DOBRYM ODDECHU olej z ostropestu stanowi doskonałą ochronę i profilaktykę chorób wątroby u gołębia (ułatwia oczyszczania wątroby z toksyn). DOBRY ODDECH wykazuje działanie zwiększające apetyt i ułatwiające trawienie, a zawarte w nim witaminy, mikro- i makroelementy oraz składniki mineralne takie jak: fosfor, magnez, potas, żelazo, sód, siarka, mangan i wapń, wpływają korzystnie na ogólny stan zdrowia gołębia.

 

Dawkowanie:

W sezonie lotowym: 1 łyżka stołowa na 1 kg karmy. Stosować 2 razy w tygodniu. Zalecane podawanie w sezonie lotowym: dzień po locie oraz na drugi dzień po locie.

Poza sezonem lotowym: 1łyżka stołowa na 1 kg karmy. Stosować 1 raz w tygodniu.

Przed podaniem rozmieszać.