HERBATA WZMACNIAJĄCO-OSZCZYSZCZAJĄCA Zobacz większe

Herbata wzmacniająco-oczyszczająca

Nowy produkt

Unikalny i dobrany w sposób wyjątkowy skład herbatki dla gołebi ma silny wpływ na przeciwdziałanie chorob dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, chorób układu nerwowego, problemów z układem ruchu (zapalenia stawów, problemy mięśniowe). Ma silnie stymulujące działanie w podnoszeniu formy gołębia w każdym okresie życia.

Więcej szczegółów

94 Przedmioty

39,00 zł brutto

Więcej informacji

Skład: rumianek, hibiskus, tymianek, mięta, kora dębu, kora kruszyny, kora wierzby, oregano, czystek, wrotycz, koper włoskiZastosowanie :

Unikalny i dobrany w sposób wyjątkowy skład herbatki dla gołebi ma silny wpływ na przeciwdziałanie chorob dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, chorób układu nerwowego, problemów z układem ruchu (zapalenia stawów, problemy mięśniowe). Ma silnie stymulujące działanie w podnoszeniu formy gołębia w każdym okresie życia.Przygotowanie: Do 1 litra wody wsypać 1 łyżkę stołową herbaty, następnie gotować 3 minuty, po czym zakryć pokrywką i odstawić na 30 minut. Po tym czasie przelać przez sitko i ostudzić. W celu przygotowania gołębi do chowu bądź do lotów, zaleca się przeprowadzenie pięciodniowej kuracji przed sparowaniem bądź przed pierwszymi lotami treningowymi. Podczas sezonu lotowego należy podać 1 raz w tygodniu po locie, a w okresie pierzenia 2 razy tygodniowo.