Nowy SÓL Z MORZA MARTWEGO 1kg Zobacz większe

SÓL Z MORZA MARTWEGO 1kg

Nowy produkt

Sól z Morza Martwego pozyskiwana jest w Jordanii w procesie ewaporacji czyli odparowywania wody morskiej. Usuwa kurz, łupież, wspomaga zwalczanie pasożytów zewnętrznych, roztoczy i piórojadów, wspomaga pierzenie. Nie zawiera żadnych dodatków, barwników ani aromatów.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

20,00 zł brutto

Więcej informacji

W opakowaniu znajduję się 100% naturalnej nieoczyszczonej soli z Morza Martwego bez dodatków i innych rodzajów soli

Sól z Morza Martwego pozyskiwana jest w Jordanii w procesie ewaporacji czyli odparowywania wody morskiej. Usuwa kurz, łupież, wspomaga zwalczanie pasożytów zewnętrznych, roztoczy i piórojadów, wspomaga pierzenie. Nie zawiera żadnych dodatków, barwników ani aromatów. Sól z większościową zawartością chlorku sodu, bogata w żelazomanganmagnezpotassódchromcynkmiedź oraz inne mikroelementy, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu:

  • Ca - jeden z głównych pierwiastków budujących organizm, niedobory mogą objawiać się zmęczeniem, rozdrażnieniem, bólem stawów.

  • Mn - jego niedobór przejawia się przesuszoną skórą, słabymi piórami niskiej jakości.

  • Fe - ważny pierwiastek szczególnie w sezonie lotów. Duży wysiłek fizyczny i niedobór tego pierwiastka może doprowadzić do osłabienia organizmu, uczucia zmęczenia, spadku koncentracji.

  • Mg - bardzo ważny pierwiastek w układzie nerwowo-mięśniowym, wpływa na skurcze mięśni ich pobudliwość, niedobór objawia się drganiem mięni, skurczami , osłabieniem jakości piór oraz zmęczeniem.

  • K - odpowiada za gospodarkę wodno- elektrolitową , niedobory mogą objawiać się opuchlizną , skurczami mięśni podczas intensywnego wysiłku.

Dawkowanie: 1 miarka (10g) na 1 litr wody. Stosować 1 raz w tygodniu przez cały rok.