ELEKTROLIT Zobacz większe

ELEKTROLIT

Nowy produkt

Elektrolit to produkt, który jest szczególnie ważny w przypadku utraty nadmiaru wody (odwodnieniu). Zapewnia szybką absorpcję płynów w organizmie gołębia. 

Więcej szczegółów

132 Przedmioty

32,00 zł brutto

Więcej informacji

Skład: glukoza, cytrynian magnezu, cytrynian potasu, chlorek sodu, witamina c

 

Opis działania:

Elektrolit to produkt, który jest szczególnie ważny w przypadku utraty nadmiaru wody (odwodnieniu). Zapewnia szybką absorpcję płynów w organizmie gołębia. Jest to istotne w sezonie lotowym, przy wyższych temperaturach oraz trudnych  lotach! Elektrolit ma również zastosowanie w sezonie lęgowym przy nagłych, wodnistych odchodach, które często związane są z przejściem z tzw. papki na pokarm stały (ziarno), przy pobieraniu nadmiaru minerałów, przy spadku masy ciała. Elektrolit firmy NATURALIS jest unikalną kombinacją substancji,  które przy utracie płynów (odwodnieniu) dbają o natychmiastowe zaopatrzenie organizmu w wodę z jelit.

Dawkowanie:

Dla szybkiej regeneracji po locie: 1 miarka (10ml) na 1 litr wody natychmiast po powrocie do domu z lotu oraz w następnym dniu. Preparat należy przygotowywać na świeżo i ma zdatność przez 3-4 godziny od momentu jego przygotowania.
Podczas rozrodu: w celu uzyskania zdrowych i silnych młodych, przez 5 kolejnych dni 1 miarka (10ml) na 2 litry wody. Podawać dla młodych gołębi powyżej pierwszego tygodnia życia!